534 081 001, 533 633 953 biuro@yogoevents.pl

Elektroniczny pomiar czasu

Elektroniczny pomiar czasu to funkcja niezwykle przydatna podczas zawodów sportowych. Posiadając odpowiedni sprzęt, dokładnie określający czas pokonania danej trasy przez każdego z zawodników, możemy zapewnić dobre warunki rywalizacji, co skupia większą rzeszę osób, zainteresowanych imprezą.

Biorąc udział w organizowanych przez nas zawodach sportowych, masz pewność, że Twój wynik zostanie przeliczony do setnej sekundy. Za ten pomiar odpowiedzialny będzie niezawodny system ChronoTrack, z którego korzystamy. Zapewnia 100% pewności!

System ChronoTrack – profesjonalny elektroniczny pomiar czasu

Stosowany przez nas system ChronoTrack wykorzystywany jest podczas największych imprez sportowych na świecie. Chipy, dostarczane przez ChronoTrack, przed użyciem są dokładnie sprawdzane i testowane. Zawsze chcemy mieć pewność, że czas każdego z zawodników zostanie dokładnie zarejestrowany.

Czas mierzymy, wykorzystując dwie linie – mety, składająca się z mat (4 metry) oraz tak zwanego Backupu, zmontowanej z dwóch anten flashpoint oraz dwustronnego zegara. Tak rozłożony system pozwala nam na zmierzenie każdej setnej sekundy czasu biegu wszystkich zawodników. Efekty starań uczestników monitorowane są na bieżąco, a dzięki systemowi komputerowemu, wynik uzyskiwany jest natychmiastowo.

Profesjonalny pomiar czasu – bądź na bieżąco
Elektroniczny pomiar czasu może przebiegać sprawnie, dzięki specjalnym chipom ChronoTrack. Każdy uczestnik zawodów otrzymuje taki elektroniczny chip, który mocowany jest do buta dla większego komfortu biegu. Chip rejestruje dokładny czas wystartowania, ściągając dane przy macie startowej oraz zakończenia biegu, gdy znajdzie się nad matą mety.

Dane zebrane przez chip przekazywane są systemowi komputerowemu, który błyskawicznie odmierza dokładny czas całego przebycia trasy.

Dbając o zadowolenie naszych klientów, współpracujemy z platformą Athlinks, dzięki czemu możemy Wam zaoferować możliwość śledzenia biegów na żywo w internecie, a aplikacja Athlinks Race pozwoli na przesłanie wyniku biegu na indywidualny numer telefonu.

Korzystając z najlepszego systemu elektronicznego pomiaru czasu, oferujemy Wam wszystkim możliwość przeprowadzenia profesjonalnych zawodów sportowych, podczas których każdy zawodnik ma równe szanse osiągnięcia sukcesu.

Nasza firma zajmuję się organizacją zawodów sportowych w całej Polsce, ale obecnie najczęściej pracujemy w województwie wielkopolskim na terenie takich miast, jak Poznań, Konin, Września, Gniezno, Turek, Koło, Piła, Ostrów Wielkopolski, Śrem, Leszno, Luboń, Swarzędz, Jarocin, Rawicz. Nasz profesjonalny system elektronicznego pomiaru czasu zawieziemy wszędzie. Przygotujemy również trasę tam, gdzie inni już dawno się podali.

Elektroniczny pomiar czasu można wykorzystać nie tylko do organizacji profesjonalnych zawodów sportowych, ale także to świetna atrakcja na różnych festynach oraz wydarzeniach. Dzięki temu dodać małą dawkę rywalizacji podczas przeróżnych zabawach. Nasz system zapewnia bardzo dokładny pomiar czasu.

W szkołach organizujecie zawody sportowe i nie macie odpowiedniego sprzętu, aby zapewnić wiarygodne wyniki? Nasz system elektronicznego pomiaru czasu na pewno stanie na wysokości zadania. Zapraszamy do kontaktu organizacje państwowe, rządowe oraz prywatne.