533 633 953 - Łukasz, 534 081 001 - Gosia biuro@yogoevents.pl

Z pasji do sportu, z talentu do organizacji...

YO&GO events tworzy grupa pasjonatów-wariatów, którzy uwielbiają sport, adrenalinę i wielkie wydarzenia. Z tej mieszanki, z dodatkiem odpowiedniego wykształcenia i doświadczenia w eventach, stworzyliśmy agencję, która potrafi przeprowadzić każde zawody, w których liczy się pomysł i dobra organizacja. Z tego słyniemy, na tym się znamy – w branży jesteśmy od lat!

Z

Co nas wyróżnia? Poza charakterem, który sprzyja współpracy w fajnej atmosferze, jest to z pewnością doświadczenie po obu stronach barykady: jako organizatorzy zajmujemy się backstage’em, a jako sportowcy bierzemy regularny udział w zawodach – znamy realia, znamy oczekiwania, znamy temat od podszewki. No i z kim lepiej dogada się sportowiec niż z drugim sportowcem? 🙂

Nasza filozofia? Prosta: zorganizować zawody, w których duch rywalizacji nie przegrywa ze złą organizacją, a sportowych emocji nie tłumią żadne niedociągnięcia i problemy logistyczne. Wiemy, jak oznaczyć trasę, zorganizować niezbędne pozwolenia i mamy najlepsze urządzenia do pomiaru czasu. Dlatego powierzając nam swój event, możesz przestać się martwić. Pobiegniemy po zwycięstwo!

Dlatego, jeśli:

  •  szukasz firmy, która zajmuje się pomiarem czasu na zawodach lub takiej, która organizuje eventy sportowe od podstaw,
  •  cenisz profesjonalizm, terminowość i dobra atmosferę współpracy,
  •  szukasz kogoś, kto na sporcie się zna, na zawodach był niejednych: i jako uczestnik, i jako podwykonawca, i jako samodzielny organizator, to polecamy się do tego zadania 😉

Referencje oraz certyfikat Chronotrack

Po prostu skontaktuj się z nami – telefonicznie, mailowo, przez Messenger. Wycenimy szybko i zupełnie niezobowiązująco. A Ty już wiesz, na czym stoisz!